Gizlilik Politikası

İş Fikirlerim, ziyaretçilerinden zorunlu olarak alması gereken bilgiler yanında yalnızca, vermeyi hedeflediği en iyi hizmet ve ürünü sağlamak amacı ile gerekli olduğunu düşündüğü bilgileri toplamaktadır. Ziyaretçilerimizden aldığımız tarayıcı bilgilerin gizliliğini korumak için İş Fikirlerim, sistem altyapısı ve internet sunumlarını en güvenilir seviyede tutmaya çalışmaktadır.

Site sayfalarını, şahsi herhangi bir bilgi vermeden ziyaret edebilir, canlı yayın ve eğitim videolarını izleyebilir ve diğer detaylı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Tarayıcınıza özel bilgilerinizi vermeniz durumunda, bu bilgiler, sizin haberiniz veya onayınız olmadan ya da yasal zorunluluk doğmadığı sürece üçüncü bir şahıs veya firma ile paylaşılmayacaktır. Bu bilgiler, en yüksek güvenlik ve gizlilik standartları ile korunmaya çalışılacaktır.

İş Fikirlerim sitesinin herhangi bir sayfasına girerek, yukarıda bulunan koşullarla bağlı olmayı kabul etmektesiniz. Yukarıda yer alan koşulları kabul etmiyorsanız lütfen bu internet sitesini kullanmayınız.