Nasıl Fırsatçı Olunur? Fırsatçı Kazançları 2017

0

Fırsatçılık (Ölücülük) Nedir?

Ölücülük yani fırsatçılık günümüzde popüler olmaya başlayan, dikkat ve samimiyet gerektiren bir iş alanı olanı karşımıza çıkmaktadır. Ölücüler yani diğer tabiriyle fırsatçılar, kampanya değerlendiren daha önemli bir fırsat olduğunda değerlendirmeyi bilen kişilerdir. Yani en kısa özetiyle; ticaret sahasında doğru zamanda doğru yerde olabilen kişidir. Gün içerisinde çok fazla fırsatlar bölümüne bakması gereken bir fırsatçı en ufak bir detayı dahi gözden kaçırmamalıdır. Popülaritesi yüksek konuları, sıcak fırsatları sürekli takip etmesi gereken fırsatçılar, fırsat bulunan alışveriş sitelerini incelemelidir. Bununla birlikte, bir başlık altında sohbet, muhabbete kendini kaptıran fırsatçılar başka fırsatları kaçırabileceğinden kendini kaptırmamayı bilmelidir.

Bununla birlikte, fırsatçıların ileri görüşlü olmaları gerekmektedir. Uzun süreli bir fırsattan yararlanmak için en uygun zaman seçilmelidir. Fırsatların daha iyi irdelenebilmesi için birçok farklı siteden inceleme yapılması gerekmektedir. Fırsatlardan daha iyi faydalanabilmek adına fırsatçının birçok sosyal medya ve mail hesabı olmalıdır. Ayrıca fırsat sunan sitelerden de mutlaka fırsatçının birden fazla hesabı olmalıdır. Bir fırsatçı, sunulan fırsatı kaçırmamak için tüm alışveriş eşyalarını yanında tutmalıdır. Örneğin bir fırsatçı fırsatta bulunan bir ürünü yan odadan cüzdanını alıp gelene kadar, belki de fırsatı kaçıracaktır. Bunun yanı sıra yurt dışı fırsatlarından da faydalanabilmek için Paypal hesabı bir fırsatçının olmazsa olmazlarındandır. Bununla birlikte bir fısatçı oldukça dikkatli olmak zorundadır. Güvenmediği sitelerden alışveriş yaparken sanal kart kullanmalı ve en iyi fırsatı yakalamadan ürünü almamalıdır.

Bir fırsatçı 1 TL’lik bir ürünü bile güvenilir aracı sitelerden almalıdır. Çünkü çok az miktardaki ürünlerin bile yıl sonundaki toplam kazancı cüzdanı doldurabilecek şekildedir. Aynı zamanda bir fırsatçı satın alacağı ürünlerin fiyatlarını önceden bilmeli ve daha uygun bir fiyata denk geldiğinde stok yapmalıdır.

Fırsatçılar Ne Kadar Para Kazanır?

Bir fırsatçı yakaladığı fırsatlara göre ücret kazanmakla beraber, ortalama bir fırsatçı haftalık 600 TL’den 1000-1.500 TL’ye kadar kazanç sağlayabilmektedir. Bununla birlikte yıl sonundaki ya da ay sonundaki küçük birikim kazançlarıyla da bir fırsatçı 2017 yılında aylık 2.400 TL ve üzeri kazanç elde edebilmektedir. Bununla ilgili bir fırsatçı hiçbir zaman sırlarını açıklamamalı ve kendi pazarını kapatmamalıdır. Günümüzde artan fırsatçı sayısına oranla uzman fırsatçıların aldığı ücretlerde bile zaman zaman düşme görülebilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here