Yasal Uyarı

Sitenin kullanımı sırasında oluşabilecek herhangi bir hata, kesinti, bilgi naklinde gecikme, bilgisayar virüsü, hat ve/veya sistem arızası sonucunda ortaya çıkabilecek doğrudan veya dolaylı zarar ve masraflardan İş Fikirlerim sorumlu değildir.

İş Fikirlerim, üçüncü şahıslar tarafından idare edilen internet sitelerine bağlantılar ve yönlendiriciler sağlamaktadır. İş Fikirlerim, bu sitelerin içeriklerini denetlememekte ve bu sitelerin kullanımından doğabilecek her türlü zararlara karşı İş Fikirlerim tarafından garanti verilmediğini önemle hatırlatırız.

Sitemizde yer alan bilgi, materyal ve bunların düzenlenmesi konusundaki telif hakları, İş Fikirlerim’e aittir. Sitemizin içerdiği yazılı ve görsel materyallere dair tüm telif hakları, markalar, patent, entelektüel ve diğer fikri mülkiyet hakları işletmemizde saklıdır. Herhangi bir kişi/kuruluş, önceden işletmemizin yazılı iznini almadıkça, sitemizin belli bir kısmını başka bir web sitesinde kullanamaz veya sitemize başka bir web sitesinin bağlantısını kuramaz.

Sitemizde yer alan her türlü iç ve dış piyasa tablo ve grafikleri, yazı, fotoğraf, ses ve video malzemeleri herhangi bir ortamda basılamaz, yayımlanamaz, basılmak ya da yayımlanmak üzere yeniden yazılamaz, doğrudan ya da dolaylı olarak dağıtılamaz. İş Fikirlerim’e ait bu bilgiler ya da onların bir kısmı, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçları haricinde bir bilgisayarda saklanamaz. Söz konusu bilgiler bu konularda hizmet alınan üçüncü kişi ve kuruluşlardan temin edilmiş olup, İş Fikirlerim tarafından herhangi bir maddi menfaat temin edilmeksizin genel anlamda bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. İnternet sitemizde yer alan bilgilerin doğruluğu tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. İnternet sitesindeki bilgilerdeki olası yanlışlıklardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak doğrudan veya dolaylı her türlü maddi veya manevi zararlar ve masraflardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zarar ve masraflardan kesinlikle İş Fikirlerim sorumlu değildir.

İş Fikirlerim sitesinin herhangi bir sayfasına girerek, yukarıda bulunan koşullarla bağlı olmayı kabul etmektesiniz. Yukarıda yer alan koşulları kabul etmiyorsanız lütfen bu internet sitesini kullanmayınız.